My blog finance_and_credit

2016-01-14 15:07:57

Згідно найновішим рейтингом економічного журналу “Global Finance” до 10 найкращих банків світу входить входить лише один європейський банк (“Rabobank”, Нідерланди). Інші лідерські позиції топ-десятки розділили між собою Канада, Сінгапур та Австралія.

До вашої уваги топ-десятка надійних банків.

При формуванні рейтингової позиції використовуються такі показники як  довгострокові кредитні рейтинги Moody's, Standard & Poor's і Fitch, а також аналіз сукупно банківських активів по усьому світі. 

Далее

2015-12-30 15:11:07

Люди кожного дня витрачають кругленьку суму грошей. І з кожним роком ця сума збільшується, хоча рівень життя не завжди покращується. Усі говорять про подорожчання цін, безробіття, зниження рівня заробітньої плати. Але чи задумувався хто не будь, якими є його особисті витрати, тобто на що він витрачає гроші? Чи завжди його покупки є для нього справді необхідними? Скажу вам більше, згідно досліджень англійських вчених приблизно 75% сучасних європейців бездумно витрачають гроші не зважаючи навіть на наслідки економічної кризи. Дізнаймось найбезглуздіші способи витрачання грошей. Впевнена ми з вами також так робимо.

Далее

2015-12-30 10:26:10

Найдорожчі метали у світі не завжди мають природне походження і не завжди найважчі. Але, тим не менше, в деяких випадках їхня вартість становить більше 1 мільйона доларів за грам. До списку найдорожчих входять штучно виведені та природні метали.

Порівняємо вартість найдорожчих металів.

Метал

Вартість за 1 грам

Каліфорній

10 млн доларів і більше

Осмій

до 10 млн доларів

Платина

69 доларів

Золото

40-50 доларів

Родій

30-40 доларів

 Детальніше про особливості металів та цікаві факти про них - у сьогоднішньому пості.

Далее

2015-12-29 12:40:30

Із проблемою працевлаштування пенсіонерів стикається не лише Україна а й розвинені країни Європи. Згідно з даними Міжнародної організації праці (МОП) сучасні європейські роботодавці у восьми випадків з десяти віддають перевагу молодим кандидатам з невеликим досвідом роботи, аніж людям передпенсійного та пенсійного віку. Це значно обмежує пенсіонеру можливості працевлаштуватися. В Україні ситуація на пенсійному ринку праці не краща. Сьогодні фахівці кадрових агенцій з пошуку роботи на інтернет-ресурсах відзначають, що попит на робочі місця для людей похилого віку зростає, а пропозиція навпаки знижується.

Далее

2015-12-28 17:22:22

Сегодня, практически во всех новостях мы можем слышать о таких понятиях как биржа, котировки, торги и многие другие. Люди не занятые в экономической сфере зачастую игнорируют сообщения о событиях на мировых финансовых рынках. Но не стоит забывать, что рано или поздно все, что происходит где-то «там» весомо ударит по чему-то «здесь». В сегодняшней статье я расскажу вам о нефти. А особенно ее современное влияние на нашу жизнь. Вообще для начала следует ответить на вопрос, почему на мировом рынке происходит падение цен на нефть, о котором кричат все аналитики. Ведь если сравнивать с ценами предыдущих годов баррель нефти сегодня стоит, как баррель нефти в далеком июле 2004 года (с учетом колебаний приблизительно 34$)! То есть мир вернулся к порядкам одиннадцатилетней давности. Но почему так происходит? Ответ прост и не прост одновременно. 

Далее

2015-12-28 11:49:00

Якщо ви надумали переїждати на постійне місце проживання у Францію, або ж збираєтеся тут вчитися чи працювати, то напевне вже знаєте, що податки у цій країні одні з найвищих у Європі. Оподаткування доходу фізичної особи становить більше 50%. Тому ми підготували для вас декілька легальних способів зменшити свої податки у Франції. Для чого виходити заміж або одружуватись або принаймні задуматись про це, як вам допоможе благодійність, якщо ви бажаєте зменшити кількість податків та ще деякі цікаві способи зменшити свої витрати, проживаючи у Франції. 

Далее

2015-12-23 17:29:33

Британський фунт стерлінгів є найживучішою грошовою валютою у світі. Цікаво, що за свою довготривалу історію фунт стерлінгів зумів не лише міцно закріпитися у повсякденному вжиткові Великої Британії та усіх підконтрольних її територіях, а й зберегти свій авторитет на міжнародній арені. Британський фунт окрім свого довгого життя сьогодні є ще й однією з найдорожчих валют у світі. "Міняю фунт лиха на фунт стерлінгів" - каже народна мудрість, а з чого ж усе починалось. 

Міняю фунт лиха на фунт стерлінгів
Народна мудрістьМіняю фунт лиха на фунт стерлінгів

Народна мудрість"

Далее

2015-12-22 12:39:36

Система WebMoney (WebMoney Transfer) — міжнародна фінансова платформа для здійснення грошових операцій в інтернет середовищі. Сьогодні вона налічує більше 29 мільйонів активних користувачів у всьому світі.
Згідно внутрішньої статистики WebMoney у 2014 році кількість операцій здійснених системою перевищила 160 млн транзакцій. В грошовому об'ємі це становить більше 17 млрд доларів за рік.
Системні сервіси WebMoney дозволяють: вести власні рахунки, здійснювати грошовий обмін з партнерами та компаніями, залучати нові інвестиції, виводити кошти з web-гаманців на банківські карти.

Далее

2015-12-22 12:23:59

Філіп Найт, розповідаючи про свій бізнес, каже, що досягти успіху йому допоміг збіг обставин, який наклався на підготовлений ідейний ґрунт. Щоб там не сприяло Філіпу Найту, але його бізнесове дітище “Nike”, сьогодні є одним із лідерів у сегменті випуску спортивного взуття та одягу. Впевнена, що не помилюся, коли скажу, що “Nike” - це не лише бізнес, а спортивна філософія, яку створив і зробив повсякденною частиною життя мільйонів людей Філіп Найт. Головний секрет успіху Філіпа Найта закладений у знаменитому слогані компанії “Just Do It” (“Просто зроби це”). Найт не намагався довго зважувати безліч «за» і «проти», не сумнівався у вдалості задуманого ним підприємства, а просто «робив це». 

Далее

2015-12-18 17:53:43

Важливе завдання будь-якої людини, яка починає цікавитися інвестуванням або біржовими операціями на фондових і валютному ринках - розібратися не тільки в тонкощах, складнощах процесів, але і зрозуміти для себе ключові поняття того сленгу, яким оперують знавці своєї справи. Сьогодні ми вирішили розібратися в таких термінах, як «брокер» і «маклер». Філологи відзначають, що і «брокер» і «маклер» мають один синонім - посередник. У мові англійській він позначається словом «broker», німці називають посередника - «makler». Таким чином, незважаючи на те, що слова ці вважаються синонімами, вони позначають два різних поняття, вказуючи на біржових посередників, які мають певні повноваження на ті чи інші фінансові операції.

Далее

[1][2]

Боковая часть

Некий текст, возможно, ссылки на отдельные посты или новости

На правах рекламы